Prace magisterskie i licencjackie o narkomanii i uzależnieniach

Chcemy przybliżyć problematykę narkomanii, jako problemu społecznego poprzez prezentację tego problemu w publikacjach takich jak prace magisterskie, prace licencjackie i inne prace dyplomowe

Rozwój profilaktyki narkotykowej i alkoholowej w ramach gminy

Gminy otrzymują możliwość rozwoju umiejętności w formie szkoleń dotyczących skutecznych  metod, wymiany doświadczeń i stałego wsparcia grup eksperckich związanych z projektem oraz początkowe wsparcie finansowe. Przez cały okres trwania projektu, gminy otrzymują wsparcie związane z oceną od ekspertów z Państwowy Instytutu Zdrowia Publicznego. Po półtora roku funkcjonowania, wszystkie sześć gmin uczestniczących w projekcie wybrało od trzech do czterech obszarów, na których szczególnie chciałyby się skupić, przykładowo odpowiedzialna sprzedaż alkoholu w restauracjach, programy dla rodzin, ukierunkowane na rodziców z dziećmi w wieku szkolnym, doradztwo alkoholowe w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.

Reklamy

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: