Prace magisterskie i licencjackie o narkomanii i uzależnieniach

Chcemy przybliżyć problematykę narkomanii, jako problemu społecznego poprzez prezentację tego problemu w publikacjach takich jak prace magisterskie, prace licencjackie i inne prace dyplomowe

Ocena walki z narkomanią

Sprawą budzącą większe zainteresowanie na tym etapie może być kwestia dotycząca różnic w ocenie samego przebiegu działań. Ocena rozpoczęła się od pytań dotyczących profilaktyki narkotykowej i alkoholowej w gminach uczestniczących w programie: czy te problemy były priorytetem na szczeblu wykonawczym, jak lokalne władze współpracowały z pozostałymi organizacjami, jakich metod użyto i co miejscowi mieszkańcy sądzą o problemach narkotykowych i alkoholowych oraz akcji profilaktycznej. Tu okazuje się, w oparciu o rozmowy z kluczowymi osobami w gminach pilotażowych i badanych, że profilaktyka alkoholowa jest generalnie postrzegana jako ważny element w obu grupach gmin. Zaangażowanie w działania jest jednak mniejsze, zważywszy, że te problemy konkurują w kwestii uwagi i przydziału środków z innymi ważnymi kwestiami lokalnej polityki – w tym względzie nie ma znaczących różnic pomiędzy gminami pilotażowymi a pozostałymi obserwowanymi… – ciąg dalszy w pracy magisterskiej.

Reklamy

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: