Prace magisterskie i licencjackie o narkomanii i uzależnieniach

Chcemy przybliżyć problematykę narkomanii, jako problemu społecznego poprzez prezentację tego problemu w publikacjach takich jak prace magisterskie, prace licencjackie i inne prace dyplomowe

Wpływ działań rządowych na zjawisko narkomanii

Brak różnic nie jest zaskakujący – przeciwnie, jest spodziewany, zważywszy, że gminy pilotażowe nie rozpoczęły działań w rozwojowych obszarach aż do jesieni 2004 roku. Jest też oczywiste, że ostatnie działania miały bardzo pozytywny efekt. Gminne komitety wykonawcze zaczęły na własną rękę podejmować szereg inicjatyw, wykazując w ten sposób zainteresowanie i zaangażowanie. Na spotkaniu dla polityków z gmin uczestniczących w programie, które odbyło się w listopadzie 2004 roku w mieście Gdańsk, jedną z podjętych decyzji było kontynuowanie prac po zakończeniu projektu w 2005 roku; wezwano również do przedłużenia okresu oceniania. Więcej opisują prace dyplomowe o narkomanii.

Reklamy

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: