Prace magisterskie i licencjackie o narkomanii i uzależnieniach

Chcemy przybliżyć problematykę narkomanii, jako problemu społecznego poprzez prezentację tego problemu w publikacjach takich jak prace magisterskie, prace licencjackie i inne prace dyplomowe

Połeczność a używanie narkotyków

W 2003 obiektem szczególnego zainteresowania w niemal 85% gmin, które wprowadziły politykę antyalkoholową i/lub antynarkotykową była szkoła. Drugim elementem szczególnego zainteresowania w 2003 roku były obiekty rekreacyjne. Według edycji tego samego raportu z 2004 roku, nastąpiło niewątpliwe zwiększenie działań (w porównaniu z latami poprzednimi) dotyczących programów “pre-school children at risk” („zagrożenie dzieci w wieku przedszkolnym”) ( i “school children with externalising behaviours” („Dzieci w wieku szkolnym z zachowaniami uzewnętrzniającymi”) . Liczba gmin, które wprowadziły te programy niemal podwoiła się. Nic jednak nie wspomniano o częstotliwości programów na poziomie poszczególnych społeczności.

Reklamy

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: