Prace magisterskie i licencjackie o narkomanii i uzależnieniach

Chcemy przybliżyć problematykę narkomanii, jako problemu społecznego poprzez prezentację tego problemu w publikacjach takich jak prace magisterskie, prace licencjackie i inne prace dyplomowe

Sieć profilaktyczna

Aby ułatwić młodym ludziom działania na szczeblu lokalnym, koordynator NDPCo stworzył w 2003 roku sieć dla młodych ludzi zaangażowanych w profilaktykę narkotykową. Składa się ona głównie z organizacji młodzieżowych aktywnych na polu działań profilaktycznych związanych z nadużywaniem narkotyków. Jednym z celów jest nakłonienie młodych ludzi do uczestnictwa w projektach i stymulacja rozpowszechniania nowych kreatywnych metod pracy profilaktycznej. Jest szansa, że sieć będzie służyć jako źródło informacji o nowych wzorcach zażywania. W 2005 roku sieć została zreorganizowana, zmieniła nazwę na Local Hero i posiada własną stronę.

Cel jest ten sam: wspierać i inspirować młodych ludzi do uczestnictwa w działaniach profilaktycznych. Inspiracja do działań sieciowych pochodzi z narzędzia ONZ.

Reklamy

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: