Prace magisterskie i licencjackie o narkomanii i uzależnieniach

Chcemy przybliżyć problematykę narkomanii, jako problemu społecznego poprzez prezentację tego problemu w publikacjach takich jak prace magisterskie, prace licencjackie i inne prace dyplomowe

Raport Sieci młodych przestępców

Szkolenie jest powiązane z niedawnym jakościowym projektem badawczym zapoczątkowanym przez koordynatora NDPCo. Główne wnioski tej analizy zostały streszczone w raporcie “Sieci młodych przestępców – koszt wyobcowania. Studium pilotażowe”, opublikowanym w czerwcu 2005. Celem projektu było zbadanie sieci młodych przestępców w wybranych szwedzkich miastach. Analitycy chcą prześledzić rozmiary owych sieci i dowiedzieć się kim są ich członkowie, w jakie działania przestępcze sieci są zamieszane oraz reakcja opinii publicznej i władz a także środki podejmowane do zapobiegania tego typu działaniom.

Metody wykorzystane w studium to liczne wywiady z kluczowymi informatorami oraz podmiotami związanymi z tą problematyką (policja, szkoły, opieka społeczna i prokuratorzy) oraz rozmowy z obywatelami w tych gminach. Więcej w pracy magisterskiej.

Reklamy

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: