Prace magisterskie i licencjackie o narkomanii i uzależnieniach

Chcemy przybliżyć problematykę narkomanii, jako problemu społecznego poprzez prezentację tego problemu w publikacjach takich jak prace magisterskie, prace licencjackie i inne prace dyplomowe

Walka z przemytem narkotyków

Przejęcia heroiny przez celników i policję to kolejny wskaźnik, który mógłby stanowić poparcie dla tendencji narastającego problemu, ale zaskakująco tak nie jest, ponieważ przypadki przejęcia heroiny, i tylko heroiny, dosyć wyraźnie spadły w ostatnich latach: od 59 kilogramów w 2002 r. (ale tylko 32 kg rok wcześniej) do 13 kg w 2003 roku. W 1988 roku przechwycono 9 kilogramów. Średnia ilość przechwyconej heroiny w ciągu ostatnich 10 lat wynosi 36 kg. Analitycy z Urzędu Celnego i Policji są przekonani, że spadek w 2003 (13 kg) i 2004 roku (34 kg) do poziomu 59 kg (2002), 64 kg (1999) i 71 kg (1998) można wytłumaczyć nowym modus operandi osób rozprowadzających, ponieważ nie zaobserwowano żadnego spadku w zaopatrzenie w heroinę wśród znanych narkomanów. Potwierdzają to lecznice.

Reklamy

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: